­

הרשמה לאתר

להמשך תהליך הרכישה עליך להיות רשום באתר

כניסת משתמשים רשומים

שם משתמש (דוא''ל) *
סיסמא *
arrow Iconהתחבר שכחתי סיסמא


הרשמה לאתר


הרשם לאתר על מנת לרכוש תקנים, להרשם להדרכות המכון ולהשאר מעודכן בכל הנעשה בעולם התקינה. לאחר הרשמה תוכל לצפות בתקנים שלך באיזור האישי באתר, לרכוש קרדיט או תקליטורי תקנים ועוד
arrow Iconהרשמה
תקנים בסל הקניות שלך
סה"כ: ש"חלתשלום

פורטל התקינה החדש

 

פורטל התקינה החדש ממחיש את המהפך  בתפיסת השירות של המכון השמה את צורכי הלקוח ונוחותו בראש מעייניה, מעתה מעמיד המכון לרשות לקוחותיו את "האזור האישי". לכל לקוח מוקצה אזור אישי שאליו יוכל להיכנס בכל זמן ומכל מחשב, מכל טבלט או מכל טלפון חכם באמצעות שם משתמש וסיסמה. באזור האישי ימצא המשתמש את היסטוריית הרכישות שלו, את האפשרות לשנות סיסמה, והחשוב מכל – את כל התקנים שרכש ואת ההדרכות שנרשם אליהן.
הפורטל כולל מידע מקיף על התקינה, על התקנים ועל עבודת ועדות התקינה. כמו כן מעמיד הפורטל לרשות הלקוח את היכולות הבאות:

  • מנוע חיפוש משוכלל שמסוגל להרחיב בעצמו את החיפוש המקורי ולכלול בו אוטומטית וריאציות של השפה כגון יחיד ורבים, אותיות השימוש. יכולת זו מרחיבה אוטומטית את טווח החיפוש ומונעת "פספוסים" הנובעים מאיות שונה בגוף התקן.
  • מבחר אוספי תקנים נרחב יותר הכולל עתה גם את אוסף הגנת הסביבה ואת אוסף צנרת ואבזרי אינסטלציה. אוספי תקנים נוספים יפורסמו בקרוב.
  • אפשרות ליצירת אוסף אישי התואם את צורכי הלקוח. באמצעות הכלים הקיימים באתר יכול כל לקוח לבחור וליצור לעצמו אוסף תקנים המתאים בדיוק לצרכיו, שאינו מוגבל לאוספים קבועים מראש בתחומים ספציפיים.
  • אפשרות ליצירת קו אשראי לרכישה בקרדיט. אפשרות זו מתאימה במיוחד לארגונים הפועלים על פי תקציב מוגדר וקבוע. באמצעות פתיחת קו האשראי ניתן לרכוש בכל עת תקנים או אוספים ללא חיובים נוספים.
לנוחות המשתמש, מפורטים להלן קישורים לנושאים אלה:
אנא צפו בסרטון ההדרכה שהכנו עבורכם בערוץ הסרטים של המכון בקישור הבא
http://www.youtube.com/watch?v=JQONZ21K6yo
צפייה בקובץ ההדרכה המסביר שלב אחר שלב את השימוש באזור האישי:
קישור לגליון ההדרכה


לפרטים ומידע
דני אילן
danny.ilan@sii.org.il