­

הרשמה לאתר

להמשך תהליך הרכישה עליך להיות רשום באתר

כניסת משתמשים רשומים

שם משתמש (דוא''ל) *
סיסמא *
arrow Iconהתחבר שכחתי סיסמא


הרשמה לאתר


הרשם לאתר על מנת לרכוש תקנים, להרשם להדרכות המכון ולהשאר מעודכן בכל הנעשה בעולם התקינה. לאחר הרשמה תוכל לצפות בתקנים שלך באיזור האישי באתר, לרכוש קרדיט או תקליטורי תקנים ועוד
arrow Iconהרשמה
תקנים בסל הקניות שלך
סה"כ: ש"חלתשלום

חדשות התקינה - ידיעון מספר 4

 

פורטל התקינה החדש

מעתה מעמיד המכון לרשות לקוחותיו את "האזור האישי". באזור האישי ימצא המשתמש את היסטוריית הרכישות שלו, את האפשרות לשנות סיסמה, והחשוב מכל – את כל התקנים שרכש ואת ההדרכות שנרשם אליהן. הפורטל כולל מידע מקיף על התקינה, על התקנים ועל עבודת ועדות התקינה.
להמשך הכתבה לחץ כאן

שדרוג השירות למנויי התקינה ומעבר למנויי מקוון באינטרנט

מכון התקנים יזם מהלך לשדרוג המנויים לתקליטורים והפיכתם למנויים מקוונים. מהלך זה מתבצע בימים אלה ובקרוב נשלח אליכם בדוא"ל שם משתמש וסיסמה לכניסה לאתר.
להמשך הכתבה לחץ כאן

ישומון (אפליקציה) ייחודי לטלפונים חכמים

נוסף על שדרוג פורטל התקינה, המכון מביא בחשבון גם את נוחות בעלי הטלפונים החכמים. עבור רובנו הטלפונים החכמים משמשים כלי עבודה לכל דבר. בקרוב ישיק המכון יישומון חדש שניתן יהיה להורדה ללא תשלום. היישומון יאפשר ללקוח לקבל מידע מקיף על תקנים ועל תקינה.להמשך הכתבה לחץ כאן

מילון מונחי טכנולוגיית המידע

מכון התקנים יזם הכנת מילון למונחי טכנולוגיית המידע, שנגיש ופתוח לכל הגולשים באתר המכון. המילון מבוסס על התקן הישראלי ת"י 1080, על חלקיו, והוא כולל אלפי מונחים בכל תחומי טכנולוגיית המידע.
להמשך הכתבה לחץ כאן


עריכה: יעל דרוסקין- אגף תקינה

מכון התקנים לקידום היצוא

מכון התקנים משיק בימים אלה שירות חדש לסיוע ליצואן. השירות החדש יפתח ליצואן את דלתות הרגולציה ואת האישורים הנדרשים על ידי שוקי היעד, ויאפשר לו כניסה חלקה, ללא עיכובים וללא הוצאות מיותרות לשוק היעד.
להמשך הכתבה לחץ כאן