­

הרשמה לאתר

להמשך תהליך הרכישה עליך להיות רשום באתר

כניסת משתמשים רשומים

שם משתמש (דוא''ל) *
סיסמא *
arrow Iconהתחבר שכחתי סיסמא


הרשמה לאתר


הרשם לאתר על מנת לרכוש תקנים, להרשם להדרכות המכון ולהשאר מעודכן בכל הנעשה בעולם התקינה. לאחר הרשמה תוכל לצפות בתקנים שלך באיזור האישי באתר, לרכוש קרדיט או תקליטורי תקנים ועוד
arrow Iconהרשמה
תקנים בסל הקניות שלך
סה"כ: ש"חלתשלום

יום עיון מערכת ניהול סביבתי

 
קליק
ונתקשר!
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
מספר הטלפון אינו חוקי
שדה חובה
מאשר שליחת חומר מקצועי לדוא"ל שלי
שאלתך נשלחה בהצלחה. מספר שאלה #
שגיאה כללית במערכת. נא לנסות במועד מאוחר יותר.

רקע
התקן הבינלאומי, ת"י 14001 ISO עבר שדרוג. גרסת 14001:2015 שונה באופנים רבים מהגרסה הקודמת. כמובן שייעודו של התקן לא השתנה:
התקן מציג שיטת ניהול המאפשרת לארגונים המעוניינים להשיג ולהציג ביצועים סביבתיים טובים יותר על ידי בקרת ההשפעה של פעילותיהם, מוצריהם או שירותיהם על הסביבה. במקביל החקיקה הסביבתית הולכת ומחמירה, בארץ ובעולם, וכן דרישות בעלי זיקה.

מטרות יום העיון
יום העיון יציג לארגונים את הרכיבים של מערכת הניהול הסביבתי החדשה, יסייע לארגונים לעבור את הליך השדרוג בצורה המיטבית ובהשגת מטרות סביבתיות וכלכליות.
גרסת 2015 מהווה חלק מהליך אותו עוברים כל תקני הניהול, להתאמה למבנה אחיד [במקביל יצא התקן לניהול איכות 9001:2015 ISO בגרסה עדכנית].

התקן לניהול סביבתי  14001:2015 ISO מפרט דרישות שיאפשרו לארגונים לפתח וליישם מדיניות ומטרות שיביאו בחשבון את דרישות החוק, ומידע לגבי היבטים סביבתיים משמעותיים.
התקן מתאים ליישום לכל סוג וגודל של ארגון. יישום מוצלח של התקן, והתעדת הארגון לתקן זה על ידי מכון התקנים, יכולה לשמש את הארגון ככלי לשכנוע בעלי זיקה, כגון: המשרד להגנת הסביבה, רשויות מקומיות, פיקוד העורף, לקוחות מקומיים ולקוחות חו"ל, שהוא אכן מקיים מערכת נאותה לניהול סביבתי.


נושאי יום העיון
•  סקירת סעיפי ISO 14001:2015 ומשמעותם
•  סקירת הליך השדרוג
קהל יעד
מנהלי ארגונים, השואפים להציג כלפי חוץ, קבלת אחריות על השפעותיהם על הסביבה ולהפחיתם
מנהלי מערכות ניהול סביבתי וקיימות, וכן ליועצים

מרכז מקצועי ומרצה
ד"ר נצן איל, מרכז נושא איכות הסביבה באגף איכות והסמכה.

למידע נוסף ולהרשמה לחץ כאן.